Pracownik ds. produktu i sprzedaży

Biuro Podróży ATUR Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Marka ATUR obecna jest na polskim rynku od 1991 roku. Ugruntowana pozycja i 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam konsekwentnie realizować turystyczną pasję. Naszym klientom organizujemy wakacje i odkrywamy przed nimi piękno świata. Wiemy czym jest miłość do podróży i chcemy się nią dzielić. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, by podróże z nami były spełnieniem marzeń.

Wraz z rozwojem działu produktu i operacji, jednocześnie by zapewnić najlepszą obsługę poszukujemy kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki na stanowisku:

  • analiza sprzedaży i weryfikacja aktualnej oferty,
  • aktywny udział w tworzeniu produktów turystycznych,
  • zarządzanie ceną, kalkulacja taryf,
  • kontakt z klientami i partnerami handlowymi w kraju i za granicą,
  • obsługa rezerwacji.

Poszukujemy kandydatów ambitnych, energicznych cechujących się:

  • umiejętnością organizowania pracy własnej,
  • gotowością do pracy pod presją czasu,
  • biegłą znajomością arkuszy kalkulacyjnych, pakietu MS Office,
  • atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy biurowej,
  • praca w branży turystycznej będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowania i obowiązkowości,
  • systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu,
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • realizowania wyznaczonych zadań,

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w branży turystycznej,
  • ambitne, różnorodne zadania i samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie działającej od 1991 roku,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 3.500 do 4.500 PLN brutto + system prowizyjny,
  • w przypadku dojazdu powyżej 25km od Poznania, zwrot kosztów dojazdu komunikacją,
  • zagraniczne wyjazdu służbowe, podróże studyjne,
  • rabaty na prywatne wyjazdy turystyczne,
  • branżowe szkolenia,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • praca w centrum Poznania
  • praca poniedziałek-piątek 10:00-18:00 z możliwością ruchomego czasu pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.