Pracownik ds. Postępowania Sądowego/ Audytor Procesów Sądowych

Profi Credit Polska S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. działa na polskim rynku od prawie 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Aktualnie PILNIE poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej pozwów sądowych
  • Wprowadzanie do bazy danych informacji dotyczących dokumentacji sądowej
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z sądami oraz kancelarią prawną
  • Bieżąca kontrola procesu sądowego oraz raportowanie danych dot. postępowania sądowego
  • Archiwizacja dokumentacji sądowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z dokumentami
  • Znajomości Ms Office
  • Skrupulatności, dobrej organizacji miejsca i czasu pracy
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie administracyjne lub prawnicze)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, prężnie funkcjonującej spółce finansowej w oparciu o umowę o pracę
  • Onboarding oraz Indywidualną Ścieżkę Kariery
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • Premie kwartalne, Fundusz Socjalny oraz dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe, etc.