Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

Warszawa, mazowieckie

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Wprowadzanie i kontrola zamówień
  • Weryfikacja danych klienta i warunków handlowych
  • Generowanie dokumentów dotyczących płatności

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie od października do grudnia 2018 r. (z możliwością przedłużenia)
  • Pracę w wymiarze ok. 160 godzin miesięcznie
  • Kawa i owoce w biurze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagania

PROFIL POSZUKIWANYCH KANDYDATÓW:

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy w zespole
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja czasu pracy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programów MS Excel, Word
  • Mile widziane doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń... pozapłacowych, na którym działa już od 15 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy pokazuje, iż kompleksowe usługi motywacyjne pozytywnie wpływają na wydajność organizacji. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników. Na polskim rynku firma Sodexo otrzymała m.in. tytuł Business Superbrands oraz nagrodę Złota Jakość Roku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Biuro / Dokumentacja