Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego

Apart Sp. z o.o.

Suchy Las k. Poznań, wielkopolskie

Apart Sp. z o.o., lider jubilerstwa, poszukuje odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznań

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa klientów sklepu internetowego – połączenia przychodzące
  • kontakt mailowy z klientami indywidualnymi
  • udzielanie informacji o produktach i ich dostępności
  • realizacja zamówień sklepu internetowego (przygotowanie zamówień, pakowanie, wysyłka)

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze klienta lub w sprzedaży
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej
  • dokładności i rzetelności
  • dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku: 7-15, 14-22
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka

Oferujemy pracę w przyjaznych warunkach, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia nowego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.