Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Pracownik ds. Obsługi Naziemnej (Rampa)

Kraków, małopolskie

LS Airport Services S.A.

Opis stanowiska pracy

Twoją rolą będzie:

Udział w procesie obsługi naziemnej samolotów, będąc członkiem zespołu odpowiedzialnego za bezpieczny załadunek i rozładunek bagażu, poczty, frachtu, tak aby dotarły do właściwego miejsca we właściwym czasie. Będziesz także odpowiedzialny za obsługę specjalistycznego sprzętu handlingowego, zgodnie z odbytymi szkoleniami, zgłaszanie usterek, dbanie o jakość wykonywanej pracy według standardów lotniczych oraz oczekiwań naszych Klientów.

Czego od ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia - minimum zawodowego;
  • Otwartości na nowe doświadczenia;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Lojalności,
  • Prawa jazdy kat. B;

Jesteśmy największą w Polsce firmą zapewniającą obsługę naziemną linii lotniczych.... Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu, samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad czterdzieści linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Warszawie, Modlinie, Krakowie i Gdańsku. Zatrudniamy ponad półtora tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko sto tysięcy lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad pięciu milionów pasażerów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Logistyka , Praca Inne