PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA

Klient InfoPraca.pl

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Salon optyczny poszukuje:

PRACOWNIKA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:

Pomoc w doborze i sprzedaż okularów oraz innych produktów optycznych.

Wymagania:

  • Komunikatywność, orientacja na klienta
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w branży optycznej
  • Dla osób zainteresowanych pracą w dziale refrakcji lub warsztacie, konieczne wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia fachowe i sprzedażowe
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze
  • Umowę o pracę na pełen etat, stałe miesięczne wynagrodzenie

Osoby z wykształceniem optycznym, po naszym wewnętrznym szkoleniu, mogą również podjąć pracę na innym stanowisku w dziale refrakcji lub w warsztacie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem przewodnim.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

Renomowany salon optyczny.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna