Oferta wyróżniona

Pracownik ds. Obsługi Klienta

Poznań, wielkopolskie

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

(Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu, Dział Obsługi Klienta, Sekcja Przyłączania)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.669.18

Miejsce świadczenia pracy: Poznań

Opis zadań na stanowisku:

  • przyjmowanie i pomoc w weryfikacji wniosków o zawarcie umowy przyłączeniowej, w tym pomoc w weryfikacji dokumentacji związanej z przygotowaniem inwestycji opracowanej we własnym zakresie przez klientów,
  • wydawanie i uczestnictwo w aktualizacji warunków przyłączeniowych,
  • pomoc w przygotowywaniu i rozliczaniu umów przyłączeniowych, w tym w naliczaniu opłat przyłączeniowych,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji związanej z odmowami przyłączenia do sieci gazowej,
  • udział w tworzeniu planu cząstkowego do Planu inwestycji w zakresie rozbudowy sieci gazowej związanej z przyłączeniem do sieci gazowej,
  • uczestnictwo w obsłudze klientów w zakresie realizacji umów przyłączeniowych i wydawania warunków przyłączeniowych.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji,
  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie techniczne),
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. ogłasza rekrutację na stanowisko:

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja