Pracownik ds Obsługi Klienta

Rapida Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie?
- Jesteś dostępny/-a od zaraz?
- Lubisz mieć kontakt z Klientem?
- Poszukujesz fantastycznych warunków zatrudnienia?

Jeżeli odpowiedziałeś/-aś ‘’tak’’ na powyższe pytania, nie czekaj i aplikuj dzisiaj!

Rapida Sp z o.o. operuje na rynku Polskim od początku 2017 roku, ale w udzielaniu pożyczek mamy duże doświadczenie. Działamy na rynku finansowym w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Agentów do naszego zespołu w Krakowie

- Nie wymagamy wykształcenia
- Doświadczenie w dziedzinie nie jest wymagane, gdyż zapewniamy pełne szkolenie od pierwszego dnia zatrudnienia
- Fantastyczne wynagrodzenie oraz system bonusowy

Opis stanowiska:
Obsługa klienta przez telefon - połączenia przychodzące i wychodzące
Pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów
Realizacja zgłoszeń mailowych
Ścisła współpraca z zespołem

Wymagania

- Znajomości obsługi komputera,
- Komunikatywności oraz dobrej dykcji,
- Chęci zdobycia nowego doświadczenia,
- Doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane
- Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Rapida Sp z o.o. operuje na rynku Polskim od początku 2017 roku, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta