Pracownik ds. obsługi klienta

Caffeprint.eu

Knurów k/Gliwice, śląskie

Caffeprint.eu Drukarnia Internetowa Daniel Nowaczyk, działająca na rynku ponad 25 lat, oferuje pracę na stanowisku:

Od: Caffeprint.eu
Miejsce pracy: Knurów k/Gliwice

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi Klienta
  • nadzorowanie realizacji zamówień w systemie
  • obsługa administracyjna

Wymagania:

  • predyspozycje komunikacyjne oraz organizacyjne
  • umiejętności przekazywania myśli w mowie i piśmie
  • umiejętność prowadzenia rozmowy w języku angielskim bądź niemieckim
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w kontakcie z Klientem

Oferujemy:

  • pracę zmianową w godzinach 8.00-16.00 oraz 10.00-18.00 z nowoczesnym systemem obsługi zamówień web-to-print
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za dodatkowe projekty

Stanowisko przeznaczone jest dla osób które lubią kontakt z klientem oraz chcą ciągle rozwijać swoje umiejętności personalne.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z częścią publiczną systemu www.Caffeprint.eu

Dołącz do nas i twórz z nami kolejnych 25 lat tradycji!