Pracownik ds. Obsługi Klienta z j.angielskim (na okres 3 miesięcy)

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Pracownik ds. Obsługi Klienta z j. angielskim (na okres 3 miesięcy)

Warszawa

Obowiązki:

Wspieranie Klientów w Polsce oraz na innych rynkach zgodnie z określonymi zasadami i procedurami;
Budowanie pozytywnych relacji z Klientami;
Wykonywanie tłumaczeń;
Ścisła współpraca z oddziałem z siedzibą w Amsterdamie.

Wymagania:

Biegła znajomość języka angielskiego;
Doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
Praktyczna znajomość MS Office umożliwiająca codzienną pracę;
Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu;
Wysoka kultura osobista;
Komunikatywność.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 3 miesięcy;
Praca od poniedziałku do piątku w godz. 09:30 – 17:30 (z jednym weekendem w miesiącu pracującym);
Możliwość pracy w biurze bądź zdalnie;
Niezbędne narzędzia pracy;
Zdobycie doświadczenia w startupie wchodzącym na polski rynek.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.