Pracownik ds. Obsługi Klienta (połączenia przychodzące)+ umowa o pracę + benefity 3300-3500

RANDSTAD POLSKA

02-305 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, poszukujemy osób do zatrudnienia BEZPOŚREDNIO przez firmę, na stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Klienta

Oferta:
- praca w wewnętrznym dziale firmy
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
-ciekawy pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie nww, bony żywieniowe)
- Wynagrodzenie 3360+ bony

Wymagania:
-doświadczenie w dziale w telefonicznej obsłudze klienta
-wysoka kultura osobista
-kreatywność i komunikatywność
-umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
-spokój i opanowanie
-pozytywne nastawienie

Zakres obowiązków:
-telefoniczna obsługa klienta,
-udzielanie informacji na zapytania.

Jeśli jesteś osobą energiczną, z pozytywnym nastawieniem do życia, lubisz obracać się w międzynarodowym środowisku, charakteryzuje Cię uśmiech i wysoka kultura osobista zapraszamy do współpracy!

Na aplikacjach prosimy umieścić informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing