Pracownik ds. obsługi klienta - Konopiska k. Częstochowy

OTTO Work Force

Częstochowa, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Częstochowa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy kurierskiej, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Nr ref.: ID/07/2019/DL

Opis stanowiska:
- przyjmowanie i wydawanie przesyłek
- obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio
- obsługa komputera, terminala płatniczego
- rozliczanie się z gotówki u kasjera
- prace biurowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:
- minimum wykształcenie średnie
- gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w 8-16 lub 11-19
- chęć i motywacja do pracy
- znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
- zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przejścia na zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

- stawka godzinowa 15,50 zł brutto/h
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.