Pracownik ds. obsługi klienta anglojęzycznego

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Numer referencyjny: A/OK/2017

Obowiązki:

• Obsługa klienta anglojęzycznego – kontakt telefoniczny, mailowy, za pomocą platformy czat.

• Udzielanie informacje na temat dostępnych benefitów;

• Proste wsparcie techniczne przy resetowaniu haseł oraz wyjaśnienie kwestii technicznych;

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy „od zaraz”

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.