Pracownik ds. NFZ w sieci sklepów medycznych

Focus

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sieć sklepów medycznych w województwie łódzkim poszukuje pracownika ds. NFZ.

Miejsce pracy – Łódź.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie korespondencji z NFZ;
  • sprawdzanie wniosków na zaopatrzenie;
  • obsługa aplikacji NFZ;
  • przygotowywanie aneksów i kontraktów na zaopatrzenie;
  • zastępstwa w sklepach medycznych podczas urlopu pracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w miłym, zgranym zespole;
  • przeszkolenie z obsługi programów Subiekt GT i GlobalMED;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • samodzielną, ciekawą pracę.

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych - warunek konieczny ;
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
  • znajomość programów Subiekt GT i GlobalMED mile widziana;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Sieć sklepów medycznych w województwie łódzkim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Medycyna / Służba zdrowia