Pracownik ds. marketingu

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja wyznaczonych zadań w zakresie marketingu
  • komunikacja pomiędzy Zarządem, a Klientami
  • pomoc w bieżącej pracy biura
  • pomoc w organizacji i udział w targach

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie (okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość przyuczenia, szkoleń wewnętrznych
  • dobrą atmosferę w biurze

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/marketingu
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana (lecz niekonieczna) znajomość programów graficznych
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność
  • dokładność
  • kreatywność