Pracownik ds marketingu

RL CNC

Głuchowo k. Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy
  • Sporządzanie ofert, przeprowadzanie negocjacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość branży metalowej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom samodzielności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów na terenie Polski
  • Znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia oraz dostęp do najnowszej wiedzy specjalistycznej

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting