Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Obecnie dla naszego Międzynarodowego Klienta, o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik ds. Księgowości
Miejsce pracy: Łódź, Widzew.

Poszukujemy osoby po wykształceniu kierunkowym, chętnej do rozwoju w obszarze rachunkowości i finansów.
Uważasz, że masz za małe doświadczenie? Nie obawiaj się! W naszej firmie będziesz mieć możliwość poszerzenia swoich umiejętności :)

PRACA NA OKRES 6 MIESIĘCY, NASTĘPNIE MOŻLIWOŚĆ PRZEKWALIFIKOWANIA SIĘ.

Zakres zadań:
- Księgowanie wyciągu dotyczącego płatności od klientów – Polska i Austria,
- Księgowanie faktur zakupowych i kosztowych dla klienta austriackiego,
- Master data – tworzenie dostawców,
- Weryfikowanie faktur.

Oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego, mile widziane z obszaru rachunkowości/finansów.
- Komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
- Znajomość AP lub AR (mile widziana)
- Komunikatywna znajomość niemieckiego - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
- Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:00 - 16:00,
- Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
- Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa