Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0009

Obowiązki:

- kompletowanie i kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym,
- sporządzanie list płac pracowników,
- księgowanie dokumentów,
- terminowe regulowanie należności i zobowiązań,
- rozliczanie i przekazywanie składek ZUS,
- rozliczanie zgodnie z przepisami podatku dochodowego od osób fizycznych,
-sprawozdawczość
-ZFŚS,
- prowadzenie akt osobowych,
- prowadzenie ewidencji obecności pracowników
-sporządzanie świadectw pracy i inne związane z zatrudnianiem i zwalnianiem,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, rachunkowosć i finanse lub pokrewne
  • pomaturalne/policealne, kierunek: rachunkowość/finanse/kadry lub pokrewne
  • średnie zawodowe, kierunek: rachunkowowśc/finanse lub pokrewne

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • rzetelność
  • obsługa komputera MS Office (Word, Excel)
  • terminowość

Zawód:

  • Specjalista do spraw kadr
  • Księgowy

Miejsce pracy: Przemysłowa 15, 11-130 Orneta, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy