PRACOWNIK DS.KOMUNALNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA

Prowod Sp. z o.o.

Kup, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2836

Obowiązki:

- Stacjonarna, bieżąca obsługa Klientów,
- Dbanie o obieg korespondencji, wystawianie faktur i innych dokumentów niezbędnych do obsługi klientów,
- Przygotowywanie zbiorczych zestawień danych o ilościach i rodzajach zebranych odpadów oraz ewidencji odpadów,
- Sporządzanie sprawozdań i analiz z zakresu ochrony środowiska na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych,
- Monitorowanie przepisów w zakresie ochrony środowiska,
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : mile widzianeWymagania: wykształcenie wyższe mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, mile widziana znajomość zagadnień związanych z BDO oraz przepisów dotyczących ochrony środowiska (w szczególności prawo ochrony środowiska, Ustawa o odpadach wraz z przepisami pokrewnymi), mile widziane doświadczenie na stanowisku dotyczącym ochrony środowiska, dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office - szczególnie Excel, dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność. Oferujemy: umowę o pracę z możliwościami rozwoju zawodowego, wynagrodzenie zasadnicze plus premie, udział w szkoleniach, dodatkowe ubezpieczenie i dodatki (w tym pakiet medyczny).

Miejsce pracy: Rynek 4, 46-082 Kup, powiat: opolski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@prowod.pl lub dostarczenie na adres: 45-920 Opole (Czarnowąsy), ul. Janiny Kłopockiej 3.Dokumenty aplikacyjne prosimy składać do dnia 23.09.2021 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W dokumentach aplikacyjnych(CV) prosimy obowiązkowo zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prowod Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik ds. komunalnych i ochrony środowiska , zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora w procesie rekrutacji zamieszczonej w ofercie pracy.W przypadku wyrażenia zgody, aby CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prowod Sp. z o.o., na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy