Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1594

Obowiązki:

-Prowadzenie i administrowanie akt pracowniczych oraz kartotek urlopowych
-Rozliczanie czasu pracy
-Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
-Koordynowanie dokumentacji z zakresu BHP
-Sporządzanie zestawień oraz raportów sprawozdań finansowych
-Prowadzenie powierzonego obszaru księgowości w zakresie rozliczeń, fakturowania, ewidencji oraz innych dokumentów księgowo-rachunkowych
-Prowadzenie bieżących rozliczeń z zakresu wykonywanych usług medycznych
-Mile widziane doświadczenie w branży medycznej oraz we współpracy z medycznymi firmami sieciowymi

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Pozostałe wymagania:

  • -wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia), - co najmniej 1 rok doświadczenie w pracy zawodowej z zakresu kadr; finansów, preferowane kierunki branża medyczna, organizacja świadczeń medycznych, realizacja kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia - dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, -wysoka umiejętność organizacji pracy własnej, - mile widziane doświadczenie i znajomość środowiska medycznego -umiejętność współpracy w zespole, -dojrzałość emocjonalna, kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, dokładność, sumienność,

Miejsce pracy: WOLNOŚCI 17, 35-073 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy