Pracownik ds. jakości w laboratorium

Niden Draft Sp. z o.o.

43-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Tychach.

Do zadań kandydatów należeć będzie:

- prowadzenie analiz statystycznych,
- rejestr danych z pomiarów części,
- nadzór nad harmonogramami,
- nadzór nad dokumentacją techniczną,
- przygotowywanie prezentacji,
- przyjmowanie zleceń pomiarów,
- rozdysponowywanie części po pomiarach,
- wykonywanie poleceń przełożonego z zakresu stanowiska.

Naszym kandydatom oferujemy:

- stawkę w wysokości 3120 zł brutto,
- premię do 600 zł brutto,
- premię absencyjną 100 zł brutto miesięcznie (wypłacana co 4 miesiące),
- kartę multisport,
- dofinansowanie do stołówki,
- pracę na jedną zmianę od 08:00 do 16:00,
- umowy o pracę tygodniowe (możliwość miesięcznych – w zależności od pracownika i jego zaangażowania).

Wymagania

Od naszych kandydatów wymagamy:

- umiejętności posługiwania się pakietem Office (Word, Exel, Power Point),
- umiejętności tworzenia prezentacji i analiz z wykorzystaniem w/w programów,
- znajomości j. angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie,
- umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym,
- wykształcenia min. średniego technicznego lub / i wykazanie się doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość podręczników referencyjnych PPAP, SPC, MSA, APQP w stopniu ponadpodstawowym,
- umiejętność obsługi SAP-a w zakresie aplikacji jakościowych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 120PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji