Pracownik ds. jakość danych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0013344
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • współpraca z innymi działami,
  • weryfikacja danych - sprawdzanie krzyżowe,
  • analizowanie danych w oparciu o MS Office - Excel (proste funkcje).

Oczekiwania:

  • znajomość oprogramowania MS Office - Excel (warunek konieczny), Word, Outlook,
  • komunikatywność,
  • umiejętność szybkiego pisania i poruszania się w Oprogramowaniu MS Office,
  • analityczne wyszukiwanie i potwierdzania danych ewidencyjnych w Internecie (Google, Mapy, Geoportal, itd.),
  • systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności analityczne,
  • sumienność.

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.