Pracownik ds. administracyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Numer ref. PDA/022/MSZ

Zadania:

  • Prace administracyjne (wsparcie działu administracji, sprzedaży i logistyki w codziennych obowiązkach)
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami (kontakty telefoniczne, mailowe)
  • Przygotowywanie, weryfikacja i wysyłanie zestawień do klientów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. księgowość, sprzedaż centralna)

Oferta:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Pakiet Manpower Premium oferujący zniżki u naszych partnerów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obslugi programów komputerowych (MS Office)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy i uporządkowanie
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada profilowi stanowiska.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials