Pracownik ds. administracyjno-księgowych - Zargood International

Usługi Transportowe Robert Zarabin

31-564 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby która w przyszłości będzie odpowiedzialna za prawidłową organizację i funkcjonowanie działu administracyjno - księgowego w naszej firmie

Do podstawowych obowiązków będzie należało:
- nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
- tworzenie i archiwizowanie dokumentów wg ustalonych procedur
- sprawdzanie dokumentów transportowych, rachunków i faktur pod
względem formalno-rachunkowym, ich klasyfikacja, opisywanie oraz
przestrzeganie terminów dokonywanych płatności
- kontrola poprawności wystawienia zleceń transportowych,
- wystawianie faktur sprzedażowych oraz kontrola ich terminowej
zapłaty
- działania windykacyjne w tym kontakty z kancelarią prawną i
firmami windykacyjnymi
- przygotowywanie comiesięcznych raportów dla klientów.

Wymagania

Wymagamy:
- znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w
mowie i piśmie. Dodatkowo mile widziana znajomość języka
hiszpańskiego.
- znajomości (minimalna) zagadnień księgowych
- zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy
- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość kształtowania procesów w dziale i organizacji
- duże możliwości rozwoju osobistego
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV na wskazany adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Transport i spedycja. www.zarabin-transport.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa