Pracownik ds. administracyjno-handlowych

Noclaf Sp. z o.o.

KOSTOWIEC, 05-831, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Zróżnicowane zadania administracyjno-handlowe w tym w zakresie obsługi biura i obsługi klienta, a także przygotowanie dokumentacji pod rozliczenie sprzedaży oraz produkcji zakładu
• Drobne prace księgowe i współpraca z biurem rachunkowym
• Wsparcie działu sprzedażowego m.in. ofertowanie, kontakty z klientami, przyjmowanie zamówień, , fakturowanie klientów
• Tworzenie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
• Wsparcie działań w zakresie kontrolingu i logistyki

Wymagania

Wymagania:
• Umiejętność samodzielnej pracy a także współdziałania w zespole (praca w zgranym małym zespole)
• Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office, szczególnie MS Excel
• Doświadczenie pracy w programach księgowych
• Dobra organizacja pracy, komunikacyjność, dokładność i rzetelność
• Umiejętność pracy pod presją czasu, systematyczność
• Znajomość j angielskiego w stopniu komunikatywnym (email, telefon)
• Znajomość j.niemieckiego dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Producent Mebli Łazienkowych wysokiej jakości - lokalizacja: 4 km za Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta