Pracownik ds. Administracji

InterKadra Sp. z o.o.

Wolbórz, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wolbórz

• Obowiązki:
- Obsługa komputera : pakiet MS Office, programu excell, Internet
- Wprowadzanie danych do systemu wg ustalonego schematu
- Prace administracyjne

• Oferujemy:
- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
- Praca od zaraz
- Stawka godzinowa
- Praca u Klienta Interkadra: międzynarodowa korporacja o ugruntowanej pozycji na rynku

• Wymagania:
- Podstawy znajomości obsługi komputera,
- Znajomość programu excell
- Podstawy znajomości obsługi urządzeń biurowych,
- Chęci do pracy, dyspozycyjności, zaangażowania w powierzone zadania
- Ważne badania dopuszczające do pracy przy komputerze

Mile widziane doświadczenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.