Pracownik ds. administracji i pomocy księgowej

DWD System Sp. z o.o. Sp. k.

Luboń, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-usługowa z branży budowlanej z siedzibą w Luboniu, poszukuje do działu księgowego kandydatów/-ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Luboń

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Prace administracyjne związane z utrzymaniem i obsługą floty samochodowej
  • Przygotowywanie umów dot. bieżącej działalności
  • Administrowanie umowami w Spółce
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Kontrola rozrachunków z klientami, monitoring płatności
  • Wprowadzanie dokumentów w systemie księgowym
  • Inne prace biurowo-księgowe zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji lub księgowości
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  w mowie i piśmie będzie atutem
  • Dobra znajomość MS Office
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość i sumienność
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w młodym, profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby  zainteresowane prosimy  o przesyłanie  aplikacji  (CV +  list  motywacyjny).

Firma zastrzega  sobie  prawo  kontaktu  tylko z wybranymi kandydatami, jednocześnie  gwarantując absolutną  poufność   procesu  rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

GRUPA DWD - ekspert w zakresie produkcji, montażu oraz projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta