Pracownik Drukarnii - Katowice - 13 zł netto/h-od zaraz

HRBC GROUP SP. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK DRUKARNII:

Zadania:

• Przygotowanie papieru do druku

• Naświetlanie matryc

• Czynności pomocnicze przy procesie druku

• Dbałość o porządek na stanowisku pracy

• Praca zmianowa

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawkę 13 zł netto na godzinę

• Umowę zlecenie

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

• Kompleksową obsługę naszego konsultanta,

• Miłą atmosferę w pracy

 Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilskiej 100.

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wymagania

 • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym pierwsza zmiana 06:00 – 14:00 lub 06:00-18:00 i druga zmiana 18:00 – 06:00. W sezonie mile widziana praca weekendy

• Zdolności manualne

• Mile widziane doświadczenie

• Dobre warunki fizyczne

• Chęci do pracy

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17,37PLN - 17,37PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy