Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Pracownik drukarni

Łódź, łódzkie

ARTBP s.c.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pracownika drukarni

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność i dobra organizacja pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • punktualność, dokładność i skrupulatność;
  • mile widziane umiejętności wyklejania, pracy z laminatorami, zaginarkami do tworzyw
  • mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami UV lub solventowymi

Zadania i obowiązki:

  • obsługa maszyn poligraficznych: laminatory, plotery, zaginarki, zgrzewarki, narzędzia do obróbki ręcznej
  • praca na hali obróbki druku

Zapewniamy:

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • długotrwała współpracę - umowa o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Firma Artbp to producent reklam i drukarnia. Posiadamy wysokiej klasy maszyny i możliwości...
produkcyjne dzięki czemu oferujemy cały wachlarz produktów reklamowych od projektu aż
po gotowy produkt. Dzięki Nam pominą Państwo pośredników, oszczędzą czas i pieniądze.
Stale rozbudowujemy portfolio Naszych usług i produktów, wykonujemy rocznie ponad 6 tysięcy
zleceń, dzięki czemu przez ponad 13 lat działalności dorobiliśmy się bogatego grona klientów:
Leroy Merlin, Libet, Skanska, Perła – Browary Lubelskie, Panattoni Europe, Cersanit, Opoczno,
Radio Złote Przeboje, Ssang Yong, Sobieski, Urbanica, Black Red White, Philips i wielu innych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna