PRACOWNIK DRUKARNI - INTROLIGATOR

Grupa Infomax

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poligrafia Plus to nowoczesna drukarnia, posiadająca w swojej ofercie własny druk offsetowy, cyfrowy, wielkoformatowy i uv. Dysponujemy również rozbudowaną i wyspecjalizowaną introligatornią. To, co nas wyróżnia to kompleksowość działań. Posiadamy odpowiedni park maszynowy, zaplecze produkcyjne i projektowe.

Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku mieliśmy przyjemność zmierzyć się z realizacją najbardziej nietypowych zleceń.

Zapraszamy na naszą stronę : dobredrukowanie. pl

Jeśli nie masz doświadczenia a chciałbyś je zdobyć

DOŁĄCZ DO NAS!

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prace związane z obsługą urządzeń do tłoczenia, sitodruku i introligatorskich
  • ręczne prace introligatorskie i inne
  • przestrzeganie procedur produkcji oraz wydajności pracy
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Zapewniamy:

  • pełne szkolenia stanowiskowe
  • zdobycie praktycznej wiedzy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy między 7.00 a 17.00

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji czasu pracy i operatywności
  • inicjatywy i zaangażowania w powierzone zadania
  • rzetelności i sumienności
  • mile widziane osoby młode i bez doświadczenia

Aplikacje z nazwą stanowiska prosimy przesyłać za pomocą aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Infomax to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa, która w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż