Pracownik drogowy (malowanie znaków poziomych)

Weegree Sp. z o.o. Sp. k.

Belgia, Bruksela, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie drogi pod malowanie.
  • Malowanie pasów i linii drogowych.
  • Ustawianie znaków.
  • Malowanie znaków i linii zwykłych oraz/lub termoplastycznych.
  • Obsługa różnych maszyn związanych z wykonywaną pracą.
  • Praca w Brukseli i okolicach.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B i C - mile wdziane.
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, precyzja.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.