Pracownik do zespołu pakowania kart

Trenkwalder

Warszawa, Polska, mazowieckie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Polska
Obowiązki:
  • wykonywanie prac na maszynach obsługujących proces personalizacji i pakowania kart,
  • manualna obsługa procesu pakowania i wysyłania kart oraz związanych z nimi komponentów,
  • przestrzeganie wdrożonych standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji,
  • liczenie, pobieranie oraz przyjmowanie materiału kartowego,
  • prace magazynowe,
  • prace biurowe.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • zdolność organizacji swojej pracy i współpracy w zespole,
  • rzetelność i dokładność w realizacji zadań,
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • zdolność terminowej realizacji zleceń, wysokie tempo pracy,
  • mile widziane doświadczenie w manualnych procesach kompletowania i pakowania.

Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę-zlecenie, z możliwością zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • prywatną opiekę medyczną w przypadku umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość rozwoju / awansu w późniejszym czasie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy