Pracownik do wyklejania billboardów

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Rabka-Zdrój, małopolskie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rabka-Zdrój

Poszukujemy pracowników do WYKLEJANIA TABLIC I BILLBOARDÓW REKLAMOWYCH na terenie województwa małopolskiego. Nie jest wymagane doświadczenie, pracodawca wszystkiego nauczy w ciągu dwutygodniowego szkolenia na początku zatrudnienia. Praca na drabinie, przypomina klejenie tapet na świeżym powietrzu. Oferujemy samochód służbowy. Preferujemy rozliczenie b2b (samozatrudnienie). Zarobki uzależnione od liczby wyklejonych billboardów, średnio między 3 000 a 5 000 zł na rękę na miesiąc. Chętnie podejmiemy współpracę z osobą, która ma przestrzeń (mp. dom jednorodzinny) na składowanie materiałów do wyklejania.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • Miejsce pracy: województwo małopolskie - szukamy kandydatów z Nowego Sącza, Rabki i okolic Krakowa - praca będzie podzielona na 3 mikroregiony;
  • Wymiar pracy: równoważny pełnemu etatowi, rozliczanie na podstawie liczby wyklejonych tablic i billboardów;
  • Wynagrodzenie: 3 000 - 5 000 zł na rękę na miesiąc, wypłata dwa razy w miesiącu;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wyklejanie tablic i billboardów, standardowy format to 12 m2. Po okresie nauki oczekujemy wyklejania około 250 tablic w miesiącu;
  • Praca na drabinie lub podnośniku: przyjeżdżasz, wchodzisz na drabinę, wyklejasz billboard, czyścisz po sobie i jedziesz na kolejną lokalizację.

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy mobilnej
  • Preferujemy mężczyzn w wieku do 40 roku życia
  • Brak lęku wysokości, umiejętność precyzyjnej pracy w czasem wymagających warunkach;
  • Dla kandydatów spoza Polski: elementarny język polski
  • Dobrze widziane doświadczenie w pracy z tapetam/wykończeniami, idealnie gdy w tej samej pracy.

OFERUJEMY:

  • Praca na podstawie kontraktu b2b;
  • Dwutygodniowe szkolenie na początek;
  • Zarobki między 3000 a 5000 zł na rękę;
  • Zapewniamy auto służbowe z kartą paliwową, telefon, strój roboczy i wszystkie potrzebne narzędzia.

> Jeśli znasz osobę, która może być zainteresowana tą ofertą, POLEĆ JĄ I OTRZYMAJ NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 350 zł. Szczegóły na stronie Dobrej Agencji <