Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych do przyuczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Lubiąż, Wołów, Brzeg Dolny, dolnośląskie

Miejsce pracy: Lubiąż, Wołów, Brzeg Dolny

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należeć składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań?

Liczy się dla Ciebie możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego?

Jesteś gotów podjąć pracę w systemie dwuzmianowym?

Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania? Super! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoje CV!

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej oraz premii. Oferujemy Ci bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. A po okresie próbnym bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe. Zapewnimy Ci profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy i możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy