Pracownik do Sekcji Konfekcjonowania

Amex Stationery Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Amex Stationary sp. z o.o. poszukuje pracownika do sekcji konfekcjonowania w swojej siedzibie w Krakowie.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Konfekcjonowanie artykułów szkolnych i biurowych;
  • Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w hali produkcyjnej typu: foliarka, zgrzewarka;
  • Znakowanie; oklejanie produktów;
  • Pakowanie w opakowania zbiorcze oraz paletyzacja gotowych produktów;
  • Przyjmowanie towaru z magazynu do kompletacji;
  • Transport palet z gotowymi produktami do strefy przyjęć magazynowych;
  • Odbiór dostaw materiałów i opakowań do produkcji.

Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność;
  • Umiejętność realizowania wielu zadań w ograniczonym czasie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Efektywność i rzetelność w realizacji zadań;
  • Inicjatywa w działaniu;
  • Punktualność;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • Mile widziane prawo jazdy KAT. B.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Stałe wynagrodzenie za pracę na opisanym stanowisku.

Prezentacja firmy

Na polskim rynku działamy od początku lat 80-tych ubiegłego stulecia. Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne