Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/12/2018.

Pracownik do robót ziemnych i drogowych (Belgia)

zagranica

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, znanej na belgijskim rynku firmy z branży budowlanej, poszukujemy grupy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik do robót ziemnych i drogowych( Belgia)

Poszukujemy pracowników doświadczonych w pracach drogowych ( budowa dróg prace rozbiórkowe, ogólne roboty ziemne, budowa i naprawa systemów kanalizacyjnych, podłączanie kanalizacji burzowych , otwieranie i sprawdzanie studzienek).
Możliwe stanowiska do obsadzenia to:
-Operator dźwigu gąsienicowego
-Operator koparki
-Kierowca ciężarówki niskopodwoziowej – dowozy na plac budowy
-Pomocnik robotnika drogowego

Wymagania

-Doświadczenie w posługiwaniu się maszynami, takimi jak: dźwig gąsienicowy ,koparka, żuraw, zagęszczarka, walec, ładowarka kołowa
-Umiejętność pracy w grupie
-Przyjazne usposobienie
-Komunikatywny poziom języka angielskiego
-Chęć długotrwałego zatrudnienia
-Prawo jazdy kategorii B, C+E

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
- Wynagrodzenie:14.96 euro brutto/godz + dodatki
- Zwrot kosztów podróży do Belgii (do 125€)
- Zakwaterowanie płatne 65€ /tygodniowo ( pokój 1-osobowy)
- Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
- Premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)
- Dodatek rodzinny
- Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
- Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
- Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
- Pracę na dłuższy okres czasu, możliwość przejścia na stały kontrakt u klienta

Certyfikat KRAZ 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie