Pracownik do przepakowywania leków

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należało konfekcjonowanie leków zgodnie z wymaganiami producenta, kontrolowanie jakości pakowanych produktów oraz etykietowanie opakowań. Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać również za przygotowanie dokumentacji związanej z przepakowaniem lekarstw.

WYMAGANIA

Oferta skierowana jest do osób gotowych do pracy w systemie dwuzmianowym, które już posiadają książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Nie martw się, jeżeli Twoja książeczka nie jest aktualna. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, to pokryjemy koszt aktualizacji Twoich badań sanitarno-epidemiologicznych.

Poszukujemy Kandydatów, których cechuje dokładność, zaangażowanie i spostrzegawczość przy wykonywaniu prac manualnych.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie godzinowe będzie wynosić 13 złotych brutto. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania premii uznaniowej. Każdemu nowemu pracownikowi zapewniamy szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.