Pracownik do pracy w magazynie - wolne weekendy, praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Dobra, Szczecin, Police, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Dobra, Szczecin, Police

Miejsce pracy: Dobra Szczecińska

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy, pracę od poniedziałku do piątku, umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z Pracodawcą (po uprzednim krótkim okresie próbnym), wynagrodzenie 15 zł/h brutto,odzież roboczą, niezbędne narzędzia pracy, szkolenie przygotowujące do pracy, a także nasz ulubiony barszcz czerwony za 20 groszy - resztę finansujemy my!

Istotne na stanowisku:

Jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym? Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Wykazujesz dużą motywację i chęć do pracy? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe lub zastanawiałeś się nad zdobyciem nowych kwalifikacji?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś pozytywnie - nie czekaj, wyślij Nam swoje CV!

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należało będzie przygotowanie tapet do produkcji, kompletowanie zamówień, praca przy załadunku i rozładunku towaru.

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.