Pracownik do obsługi stanowisk linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Firma z branży automotive uruchamia nową, 11 odlewniczą brygadę produkcyjną w Dąbrowie Górniczej i planuje zatrudnienie ponad 40 osób na różnych stanowiskach.
Jednym ze stanowisk jest Operator linii formierskiej

Jasne zasady wynagradzania:
• Konkurencyjna stawka godzinowa
• Premia produkcyjna zespołowa
• Premia jakościowa zespołowa
• Premia frekwencyjna (indywidualna) za pracę w systemie 4-brygadowym
• Dodatek za pracę w porze nocnej

Stabilność zatrudnienia:
• Umowa o pracę na cały etat (najpierw za pośrednictwem APT, a po kilku miesiącach bezpośrednio pod firmą)
• Pensja wypłacana zawsze na czas
• Praca w dużej firmie (systemy hamulcowe produkujemy od 60 lat i zatrudniamy na świecie ponad 10 tysięcy osób)

Dodatkowe benefity:
• Bezpłatny przewóz z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Częstochowa Będzin, Czeladź, Sosnowiec wszystkie dzielnice, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno
• Paczki świąteczne
• Ubezpieczenie grupowe
• Wolne Święta (niestandardowy system 4-brygadowy)
• Program poleceń, w którym możesz dodatkowo zyskać nawet 1000 zł nagrody.

Aplikuj, jeśli:
• Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Potrafisz pracować zespołowo
• Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym

Twoje zadania jako Operatora:
• wykładanie rdzeni na linię
• osadzanie rdzeni w formach
• osadzanie filtrów
• kontrola wizualna rdzeni

Masz pytania? Dzwoń lub napisz SMS o treści: ’OLP’ na numer 606 821 065.
Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!

POLEĆ NAM SWOJEGO ZNAJOMEGO DO PRACY I ZGARNIJ PREMIĘ w wysokości 300zł brutto.
Wyślij sms z numerem znajomego pod nr 606-821-065 (dopisz swoje imię i nazwisko, byśmy wiedzieli, że to Właśnie Tobie należy się dodatkowa premia)

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)
Nr ref.: OLP/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy