pracownik do obsługi sprzedaży zagranicznej

F.P.H.U. Mipromet

32-091 Michałowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Kompleksowa obsługa zamówień
- Stały kontakt z istniejącymi partnerami handlowymi
- Kontakt z innymi działami wewnątrz firmy
- Optymalizacja procesów biznesowych
- Wsparcie działu eksportu w codziennych zadaniach
- Rozwój bazy klientów zagranicznych,
- Przygotowywanie ofert, kontraktów handlowych i prowadzenie negocjacji

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w pracy w dziale handlowym,
- organizacja pracy,
- dyspozycyjność,
- samodzielność w realizowaniu zadań

Prezentacja firmy

Mipromet działa w swojej branży już od 1991 roku. Dzięki temu, że... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie