Pracownik do obsługi przesyłek w sklepie internetowym - PRACA OD ZARAZ

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA

• komisjonowanie towaru - obuwie oraz akcesoria obuwnicze
• kontrola jakości i pakowanie towaru przy użyciu ręcznej oklejarki
• dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

OCZEKIWANIA

• gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:15
• nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
• najważniejsze to chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

• zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
• stawkę godzinową w wysokości 16,00 złotych brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne
• kompleksowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.