Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta producenta prętów poszukuje osoby do pracy jako:

Pracownik do obsługi maszyny

Miejsce pracy: Poznań (okolice Baraniaka)

Obowiązki:
- obsługa maszyn,
- mierzenie prętów,
- kontrola jakości,
- inne prace zlecone.

Wymagania:
- praca na 2 zmiany (sporadycznie mogą pojawić się nocki),
- zaangażowania i chęci do pracy,
- chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- umowę zlecenie (po 3 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę)
- pracę od zaraz,
- wynagrodzenie godzinowe 17,50 zł/h brutto/dzień, 19 zł/h brutto/noc,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji