Pracownik do laboratorium chemicznego / Chemik

TDM Electronics S.A.

Tarczyn, Grójec, mazowieckie

Firma TDM Electronics zajmuje się zagospodarowywaniem nadwyżek sprzętu związanego z infrastrukturą telekomunikacyjną, łącznościową i energetyczną. Firma działa na rynku międzynarodowym będąc jednym z liderów swojej branży.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: TDM Electronics S.A.
Miejsce pracy: Tarczyn, Grójec

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac przy wytopie metali szlachetnych,
  • prowadzenie samodzielnych analiz na czystość metali w laboratorium,
  • optymalizacja i nadzór technologiczny i analityczny nad procesami obróbki chemicznej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji podczas pracy,
  • pomoc w opracowaniu wniosku o wdrożenie projektu;

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie minimum średnie o kierunku chemicznym lub pokrewnym,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane,
  • doświadczenie w procesie obróbki chemicznej metali będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium oraz w przeprowadzaniu analiz będzie dodatkowym atutem,
  • staranność, dokładność, samodzielność,
  • znajomość obsługi pakietu Office;

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,
  • możliwość wykorzystania efektów pracy w zdobywaniu dalszych stopni naukowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku.