Pracownik do fugowania cegły klinkierowej

P&M Vanessa Sp. z o.o.

Bocholt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma P&M Vanessa zatrudni mężczyzn do fugowania cegły klinkierowej w Niemczech. Zatrudnienie na umowę zlecenie przez polskiego pracodawcę. Zaświadczenie A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla pracownika. Wymagane prawo jazdy Kat. B. Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zakwaterowanie jest zapewniane i opłacane przez pracodawcę. Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą. Prosimy o kontakt tel. 87 610 63 08 (pn - pt w godz. 8:00 - 16:00) bądź przesyłanie CV na adres e-mail.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na danym stanowisku
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne