Pracownik do Działu Rozwoju

Grupa Blue Medica Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa Blue Medica jest właścicielem ogólnopolskiej sieci nowoczesnych placówek medycznych. Nasze przychodnie znajdują się w Łodzi, Warszawie, Lublinie, Radomsku, Kielcach, Krakowie, Elblągu, Zgierzu, Lubawce i Bełchatowie. Tworzymy najszybciej rozwijającą się sieć w ochronie zdrowia w Polsce, docelowo planujemy działalność ponad 20 placówek.

Prowadzimy stałą rekrutację do Działu Rozwoju.

Zakres obowiązków w Dziale Rozwoju:

  • powiększanie skali sieci
  • zarządzanie ambasadorami
  • badanie rynku medycznego
  • współpraca z uczelniami
  • ewaluacja w zakresie odejść pacjentów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w młodym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej sieci placówek medycznych
  • udział w profesjonalnych szkoleniach
  • wykupienie dofinansowanej karty FitProfit
  • zniżki pracownicze na usługi medyczne

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • pozytywnego nastawienia do ludzi
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Worda oraz Excela)

Prezentacja firmy

<br/><br/>Grupa Blue Medica jest właścicielem ogólnopolskiej sieci nowoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja