Pracownik do działu rekrutacji

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • obsługa systemu kadrowo - płacowego w wyznaczonym obszarze
  • wsparcie innych rekruterów w prowadzonych projektach
  • redagowanie ogłoszeń o pracę

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale rekrutacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.