Pracownik do biura obsługi klienta

Codega Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do działu wynajmu tablic reklamowych poszukujemy pracownika, który odpowiedzialny będzie za:

  • Kompleksową obsługę klienta
  • Obsługę sieci tablic reklamowych pod względem formalnym
  • Współpracę z innymi działami firmy
  • Prace ogólnobiurowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenia przez pierwsze trzy miesiące, a następnie umowy o pracę. Szukamy osób do stałej współpracy, a nie na czasowego projektu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji plus premia wynikowa
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Dyspozycyjności, samodzielności, zaangażowania
  • Umiejętności nawiązywania relacji z innymi ludźmi, komunikatywności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Chęci uczenia się oraz otwartości na zmiany
  • Uśmiechu i dobrego nastawienia :-)

Prezentacja firmy

Spółka Codega to niewielka firma, która narodziła się w 2011 roku z inic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja