Pracownik Demontażu Sprzętu RTV i AGD

ETS Sp. z o.o

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma ETS Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 924) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DEMONTAŻU SPRZĘTU RTV I AGD

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: 1/PDSRIV

Obowiązki:

  • praca przy demontażu sprzętu RTV i AGD
  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i manualna
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • sumienność

Oferujemy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • transport na trasie Polska – Niemcy
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • zakwaterowanie
  • zaliczki wypłacane co tydzień
  • możliwość długofalowej współpracy
  • kantyny w miejscach wywozu odpadów

Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ETS Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Piastowska 8 w Opolu, 45-081 oraz przez spółki wchodzące w skład grupy agero-group GmbH, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez ETS Sp. z o.o. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj.

Prezentacja firmy

Firma ETS Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 924) specja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy