Pracownik d/s Administracyjno-Księgowych

Bionet

Wroclaw, 53-661, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kompleksowa obsługa sekretariatu firmy i prowadzenie spraw administracyjno-księgowych w tym:
Sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji krajowej i zagranicznej.
Obsługa telefonicznych urządzeń biurowych (drukarek, skanerów, fax etc. ).
Nadzór nad obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich archiwizowanie.
Administracyjne wsparcie działów firmy. Organizacja i nadzór delegacji pracowników w Polsce i zagranicą.
Organizowanie tłumaczeń dokumentów kontraktowych i technicznych.
Wystawianie i kontrola faktur. Przygotowanie faktur kosztowych/sprzedażowych dla działu księgowego.
Wprowadzanie faktur zakupowych do pliku Excel
Prowadzenie harmonogramu spotkań kadry kierowniczej firmy z klientami.
Utrzymywanie urządzeń biurowych w należytym stanie (nadzór terminów przeglądów, zamawianie napraw itp).
Organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe
Dobra znajomość :
języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
bardzo dobra znajomość: Excel, World – wymóg konieczny
znajomość oprogramowania Adobe Reader Professional
obsługi urządzeń biurowych
Umiejętność :
organizacja czasu pracy;
koordynacji powierzonych zadań
kreatywnego i konstruktywnego myślenia
szybkiej adaptacji w strukturze firmy, otwartość na poznanie nowej wiedzy
zdolności w rozwiązywaniu bieżących problemów
Wysoka kultura osobista
Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
Sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

We import to Europe goods and merchandise such as tools (welders, genera... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa