Opis stanowiska pracy

Fajne Cafe i Cukiernia Surdel poszukuje osób chcących związać swoją przyszłość z szeroko pojętym cukiernictwem. Szukamy osób młodych, energicznych i chcących rozwijać swe umiejętności cukiernicze i/lub kulinarne. Szukamy 3 osób na stanowisko pracownika cukierni gdzie asystując cukiernikowi będą zdobywać doświadczenie.

Nie potrzebujesz doświadczenia w zawodzie jedynie chęć pracy w tej dziedzinie. Osoby które przyjmiemy mogą liczyć na szkolenia i warsztaty (również wyjazdowe) najlepszych specjalistów z branży.

Po okresie próbnym i potrzebnych szkoleniach do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należało:

  • Składanie i dekorowanie ciast i produktów piekarniczych
  • Tworzenie i dekorowanie tortów
  • Produkcja lodów

Co dajemy w zamian:

  • Stałe zatrudnienie na pełny etat niezależne od koniunktury i stanu państwa
  • Pracę w stabilnej firmie, która przetrwała już niejedno w ciągu 28 lat swej działalności
  • Warsztaty najlepszych technologów i artystów z branży
  • Wsparcie dla Twoich własnych pomysłów na nowe produkty czy dekoracje
  • Możliwość rozwoju w kierunku egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  •  Otwarty umysł i chęć praktycznej nauki z dziedziny cukiernictwa
  • Zainteresowania w zakresie gastronomii lub kreatywności i plastyki (w szczególności rzeźby)
  • Bezkonfliktowy charakter
  • Przynajmniej podstawowe wykształcenie

To szukamy właśnie Ciebie!

Prezentacja firmy

Cukiernictwo Surdel powstało w 1993 roku, a w 2017 zarządzanie nad zakła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne